Die
19138B
From: Italy
Curatorial Section: Mediterranean
| Object Number | 19138B |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Bone | Ivory |
| Height | 1.4 cm |
| Length | 1.4 cm |
| Width | 0.7 cm |
| Credit Line | Gift of Francis C. Macauley, 1896 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.