| Object Number | CG2017-9-360 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Mollusk Shell |
| Description | Limpet shell (?) |
| Length | 4.7 cm |
| Width | 4.2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG2017-9-360 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Mollusk Shell |
| Description | Limpet shell (?) |
| Length | 4.7 cm |
| Width | 4.2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.