| Object Number | CG2017-9-346 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Chert |
| Description | Golden brown chert. "5" on tag on one face. |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 12 cm |
| Other Number | 5 (tag) - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




