| Object Number | CG2015-4-1199.1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Period | Ptolemaic Period |
| Date Made | 305-30 BCE or later |
| Section | Egyptian |
| Materials | Cartonnage |
| Description | Mask fragment from a lot of unrelated cartonnage fragments. |
| Height | 3 cm |
| Width | 17 cm |
| Depth | 8.4 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

