| Object Number | MS2584A |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Terracotta |
| Iconography | Sigla |
| Length | 6.67 cm |
| Width | 5.71 cm |
| Credit Line | Museum Purchase; Subscription of John Wanamaker, 1896 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
