| Object Number | CG2017-9-338.2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | rim sherd. brownish-orange. coarseware. says "1/99" |
| Length | 8 cm |
| Width | 4 cm |
| Other Number | 1/99 - Other Number | 66/1 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


