| Object Number | CG2017-9-338.1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | base sherd. brownish-orange. coarseware. says "1/89" |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 5.2 cm |
| Other Number | 1/89 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


