| Object Number | CG2017-9-336.4 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | rim sherd. gray/brown. coarseware. says "606" |
| Length | 7.5 cm |
| Width | 6 cm |
| Other Number | 606 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


