| Object Number | CG2017-9-336.2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | rim sherd. gray. coarseware. says "435" |
| Length | 6.5 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Other Number | 435 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


