| Object Number | CG2017-9-335.3 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | rim sherd. coarseware. brown. says "B:6 01" |
| Length | 2 cm |
| Width | 1.5 cm |
| Other Number | B:6 01 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


