| Object Number | CG2017-9-335.2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | base sherd. coarseware. black with brown interior. says "A:5" |
| Length | 2.5 cm |
| Width | 1 cm |
| Other Number | A:5 Ou (uncertain) - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


