| Object Number | CG2017-9-335.1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | coarseware. brown. base sherd. says "A:6 01" |
| Length | 4 cm |
| Width | 3.2 cm |
| Other Number | A:6 01 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


