| Object Number | CG2017-3-41.52 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Description | Very small point, with square cross-section. One face stained brown. |
| Length | 3.6 cm |
| Width | 0.3 cm |
| Thickness | 0.2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

