| Object Number | CG2017-3-41.51 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Description | Length of narrow tube: light-colored inside, shiny dark brown outside. |
| Length | 5.9 cm |
| Width | 0.6 cm |
| Thickness | 0.3 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


