| Object Number | CG2017-3-41.44 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Description | Irregularly shaped, roughly convex/concave piece of wood, mostly very dark brown. |
| Length | 5 cm |
| Width | 3 cm |
| Thickness | 1.6 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


