| Object Number | CG2017-3-41.15 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Description | Wood fragment carved with scroll and leaf motifs. Shiny glue on broken edges. |
| Length | 7.1 cm |
| Width | 4 cm |
| Thickness | 1.7 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


