| Object Number | CG2017-3-41.13 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Description | Small rectangular wooden trough - a model? |
| Length | 12.5 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Thickness | 1.6 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


