Metal Fragment
CG2017-3-51.35
Curatorial Section: Oceanian
| Object Number | CG2017-3-51.35 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Metal |
| Description | Flat strip of brass (?) with 4 1/2 cut out four-lobed holes. |
| Length | 8.4 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Thickness | 0.1 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.