| Object Number | 22653A |
| Current Location | Collections Storage |
| Culture | Pueblo | Zuni |
| Provenience | New Mexico |
| Culture Area | Southwest Culture Area |
| Section | American |
| Materials | Hide | Pigment | Wool | Feather |
| Description | A-sik-koa-wa-wo-po-kia. |
| Length | 7.3 cm |
| Width | 9 cm |
| Credit Line | Southwest Expedition; R. Stewart Culin; subscription of Robert C. H. Brock, 1902 |
| Other Number | 26653 typo - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


