| Object Number | 2018-11-3 |
| Current Location | Collections Storage |
| Culture | Baule |
| Provenience | Ivory Coast |
| Date Made | 1900-1960 |
| Section | African |
| Materials | Wood |
| Height | 41.3 cm |
| Width | 8.3 cm |
| Depth | 9.5 cm |
| Credit Line | Gift of Carole and Neal Gordon, 2018 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




