| Object Number | 2018-11-1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Culture | Dan |
| Provenience | Liberia |
| Section | African |
| Materials | Wood |
| Height | 21.8 cm |
| Width | 13.5 cm |
| Depth | 5 cm |
| Credit Line | Gift of Carole and Neal Gordon, 2018 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




