Column
CG2018-5-4.2
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2018-5-4.2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Height | 168.91 cm |
| Length | 58.42 cm |
| Width | 58.42 cm |
| Other Number | E636 - Associated Object Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.