| Object Number | CG2017-7-853 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Alabama |
| Section | American |
| Materials | Stone |
| Description | One orange and white lithic. |
| Length | 9 cm |
| Width | 5 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG2017-7-853 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Alabama |
| Section | American |
| Materials | Stone |
| Description | One orange and white lithic. |
| Length | 9 cm |
| Width | 5 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.