| Object Number | CG2017-7-775 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Stone |
| Description | Grey projectile point. |
| Length | 5 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Other Number | 1351A - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


