| Object Number | P4871B |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Niue |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Length | 237 cm |
| Width | 17.5 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | P4871B |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Niue |
| Section | Oceanian |
| Materials | Wood |
| Length | 237 cm |
| Width | 17.5 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.