| Object Number | CG2017-10-173 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Glass |
| Technique | Glass Mosaic Technique |
| Description | Mosaic pattern in red, black, yellow and bright blue against earth colored matrix. "5341" written on reverse twice |
| Length | 1.9 cm |
| Width | 1.2 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Other Number | 5341 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

