| Object Number | CG2017-9-318 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Stone |
| Description | Grey core with large base. |
| Height | 5.3 cm |
| Length | 4.8 cm |
| Width | 4.5 cm |
| Other Number | A64-5-2 - Other Number | 5514- uncertain - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



