| Object Number | CG2017-9-311 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe |
| Section | European |
| Materials | Flint |
| Description | Grey and white, flat with one edge broken and having glue residue. |
| Length | 9 cm |
| Width | 5.7 cm |
| Other Number | E - 1A - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



