| Object Number | CG2017-9-305 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | France |
| Locus | LEs ---ieres |
| Section | European |
| Materials | Stone |
| Description | Small white lithic, flat bottom. White oval tag with red border: 1353 |
| Height | 3.8 cm |
| Length | 4.2 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Other Number | 1353 (tag) - Collector Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



