Fossil Mold
CG2017-9-165
From: Europe (uncertain)
Curatorial Section: European
| Object Number | CG2017-9-165 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe (uncertain) |
| Section | European |
| Materials | Fossil |
| Description | Irregularly shaped fossil with impressions. |
| Height | 5.8 cm |
| Length | 9 cm |
| Width | 5.7 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




