| Object Number | CG2017-9-75 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe (uncertain) |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | Clay brick. |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG2017-9-75 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Europe (uncertain) |
| Section | European |
| Materials | Ceramic |
| Description | Clay brick. |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.