| Object Number | 2017-20-4.1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Height | 18 cm |
| Length | 196.5 cm |
| Width | 54.5 cm |
| Credit Line | Gift of The Academy of Natural Sciences of Drexel University, 2017 |
| Other Number | 2998 - ANSP Number | 1711 - Collector Number | 3/108 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




