| Object Number | 85-11-257 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Iran | Malyan |
| Section | Near Eastern |
| Materials | Clay |
| Length | 2.6 cm |
| Width | 2.1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Credit Line | The Malyan Project, Dr. William M. Sumner, 1985 |
| Other Number | M74 DD45 L. 20 125 - Field Number | MF1987 - Field Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

