| Object Number | CG90-29-1 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Ivory Coast |
| Section | African |
| Materials | Wood |
| Height | 28.2 cm |
| Width | 12.5 cm |
| Depth | 12 cm |
| Other Number | 29-12-192 incorrect - Other Number | 25387? - Dealer's Number | 255--? - Dealer's Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




