| Object Number | CG2016-10-21 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Guatemala |
| Culture Area | Central American |
| Section | American |
| Materials | Cotton |
| Height | 58.4 cm |
| Width | 66 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG2016-10-21 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Guatemala |
| Culture Area | Central American |
| Section | American |
| Materials | Cotton |
| Height | 58.4 cm |
| Width | 66 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.