| Object Number | CG2015-1-46.4 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Thailand |
| Section | Asian |
| Materials | Metal |
| Description | Wood piece. |
| Height | 1.25 cm |
| Length | 45 cm |
| Width | 3.75 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG2015-1-46.4 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Thailand |
| Section | Asian |
| Materials | Metal |
| Description | Wood piece. |
| Height | 1.25 cm |
| Length | 45 cm |
| Width | 3.75 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.