| Object Number | CG2015-1-46.3 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Thailand |
| Section | Asian |
| Materials | Metal |
| Description | Wood piece. |
| Height | 4.25 cm |
| Length | 80 cm |
| Width | 16.25 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



