| Object Number | CG2015-1-10 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Thailand |
| Section | Asian |
| Materials | Wood |
| Description | Wood carving with holes. Most likely part of a larger structure. |
| Height | 3.5 cm |
| Length | 108 cm |
| Width | 16.75 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




