| Object Number | CG2015-1-5 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Asia |
| Section | Asian |
| Materials | Wood |
| Description | Wooden board with notches most likley part of a larger structure. |
| Height | 9.75 cm |
| Length | 70 cm |
| Width | 15.25 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




