Stone
CG2015-4-1324
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-1324 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone |
| Height | 12.7 cm |
| Length | 24.13 cm |
| Width | 17.78 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.