Statue Fragment
CG2015-4-1215
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-1215 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone Fragment (uncertain) |
| Description | Small stone fragment |
| Height | 2.54 cm |
| Length | 4.45 cm |
| Width | 3.81 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.