Fragment
CG2015-4-1119
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-1119 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Limestone |
| Description | Small fragment of limestone. Uninscribed. No worked face. |
| Height | 4 cm |
| Length | 2 cm |
| Width | 2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.