Fragment
CG2015-4-1082
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-1082 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Description | Painted fragment, possibly from a jar stopper. |
| Height | 1.44 cm |
| Length | 2.73 cm |
| Depth | 0.95 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.