Stone Fragment
CG2015-4-998
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-998 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone |
| Description | sandstone |
| Height | 6.35 cm |
| Length | 9.53 cm |
| Width | 13.97 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.