Stone Fragment
CG2015-4-996
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-996 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone |
| Description | Sandstone. |
| Height | 1.91 cm |
| Length | 3.81 cm |
| Width | 3.81 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.