Stone Fragment
CG2015-4-989
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-989 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone |
| Description | Sandstone. |
| Height | 5.71 cm |
| Length | 8.26 cm |
| Width | 6.99 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.