Stone Fragment
CG2015-4-978
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-978 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Stone (uncertain) |
| Description | Inscribed |
| Height | 16.51 cm |
| Length | 64.77 cm |
| Width | 27.94 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.