Stela Fragment
CG2015-4-852
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-852 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Limestone |
| Description | Fragment of a stela with raised bars. |
| Height | 3.47 cm |
| Width | 6.54 cm |
| Depth | 1.47 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.