Statuette
CG2015-4-380
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-380 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Lead (uncertain) |
| Description | Lead(?). |
| Height | 9.1 cm |
| Width | 2.3 cm |
| Depth | 2.5 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.