Metal Fragment
CG2015-4-312
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-312 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Iron | Copper |
| Description | Copper and iron |
| Height | 1 cm |
| Length | 1.5 cm |
| Width | 1 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.